Blog

Jakie szklanki do drinków?

Jakie szklanki do drinków?

21 września 2022

Przyszedł czas na skompletowanie szafki ze szkłem i zastanawiasz się, jakie szklanki do drinków wybrać? Różnorodność szkła może wywoływać zawrót głowy. Ile alkoholi, tyle naczyń do ich podawania, dlatego też dobranie odpowiednich kieliszków do swojej kolekcji może sprawić Ci niemały kłopot. Nasz sklep z porcelaną i nie tylko przygotował dla Ciebie krótki poradnik. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie są rodzaje szklanek do drinków i wybierz te, które najbardziej Ci się przydadzą.

Jakie kieliszki do wina i szampana?

Jakie kieliszki do wina i szampana?

21 września 2022

Zastanawiasz się, jakie kieliszki do szampana i wina wybrać? Nie wiesz, czy pomiędzy tym szkłem jest w ogóle jakaś różnica? Każdy trunek wymaga innego podania. Bo to właśnie dzięki niemu możliwe jest wydobycie pełni smaku i aromatu. Kieliszki do różnych rodzajów win, choć podobne różnią się od siebie, a rozróżnienie ich nie jest prostym zadaniem. Dlatego też nasz sklep z porcelaną przygotował dla Ciebie krótką instrukcję na temat tego, jaki kieliszek, do jakiego wina wybrać.

Jakie szklanki do whisky?

Jakie szklanki do whisky?

21 września 2022

Jakie szklanki do whisky wybrać? Czy można ją serwować w wysokich szklankach, czy nie? Whisky to szlachetny trunek, który wymaga odpowiedniego podania. Tylko w ten sposób wydobędziesz w pełni jej smak i zapach. Szklaneczki.pl – sklep z porcelaną przygotował dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się, czym charakteryzują się szklanki do whisky, jakie są ich rodzaje oraz, które z nich będą odpowiednie dla Ciebie.