Dekoracje stołu

Dekoracje stołu

 1. Kieliszki do wina RCR

  Kryształowy wazon Bohemia Infinity 355mm

  159,00 zł
 2. Kieliszki do wina RCR

  Kryształowy wazon 300mm Bohemia OKINAWA

  190,00 zł
 3. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia YOKO Kryształowy wazon 330mm

  175,00 zł
 4. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia YOKO Kryształowy wazon 280mm

  145,00 zł
 5. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia YOKO Kryształowy wazon 305mm

  175,00 zł
 6. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia Diamond Wazon 280mm

  155,00 zł
 7. Kieliszki do wina RCR

  BOHEMIA DIAMOND Wazon 255mm

  152,00 zł
 8. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia GLOBUS Kryształowy WAZON 305mm

  110,00 zł
 9. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia GLOBUS Kryształowy WAZON 355mm

  165,00 zł
 10. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia METROPOLITAN Wazon na nodze 390mm

  215,00 zł
 11. Kieliszki do wina RCR

  Bohemia METROPOLITAN Wazon na nodze 435mm

  280,00 zł
 12. Kieliszki do wina RCR

  BOHEMIA NEPTUN Kryształowy wazon 255mm

  125,00 zł

Dekoracje stołu – jakie akcesoria będą najlepsze?

Dekorowanie stołu to prawdziwa sztuka, która wymaga niebanalnego zmysłu artystycznego. Jeśli jednak proces aranżowania nie jest Twoją mocną stroną, to nie martw się – z pomocą naszych akcesoriów stworzysz niezapomnianą dekorację stołu. Wystarczy dobrać do siebie kilka podobnych elementów, które mają jednocześnie funkcję praktyczną. Jakie dekoracje na stół są niezbędne?

Ozdoby na stół glamour to między innymi eleganckie wazony kryształowe. Takie produkty same w sobie prezentują się bardzo interesującą, a co równie ważne – z ich pomocą możemy wyeksponować bukiety kwiatów, które urozmaicą wygląd każdego stołu. Trudno wyobrazić sobie stół glamour bez klasycznych kwiatów ciętych. Z pomocą kryształowych wazonów z naszego sklepu internetowego, rośliny będą nie tylko widoczne – staną się kluczowym elementem pośród wszystkich nakryć.

Dekoracja stołu to również świeczniki. Późnowieczorna kolacja przy świecach to coś, co będzie wyłącznie przyjemnością. Dzięki naszym kryształowym świecznikom możesz bez trudu zaaranżować oświetlenie stołu. Wystarczy dokupić kilka świec – najlepiej klasycznych, białych i ustawić je w naszych eleganckich świecznikach. Produkty takie same w sobie stanowią wyjątkowy element; dodanie do nich zapalonych świec stworzy niezapomniany klimat nie tylko na stole, ale w całym pomieszczeniu.

W jakie jeszcze ozdoby na stół warto zainwestować? Doskonałym rozwiązaniem jest położenie na stole eleganckich mat, które stanowić będą podkładkę pod talerze. W naszym sklepie z porcelaną zainteresowani znaleźć mogą maty plecione bądź plastikowe, które wyróżniają się eleganckim wyglądem. Wariant kolorystyczny można łatwo dobrać do całej aranżacji stołu tak, by poszczególne elementy doskonale się ze sobą komponowały.

szklaneczki.pl – elementy na stół dla każdego

Nasz sklep z porcelaną specjalizuje się w sprzedaży produktów z najwyższej półki. Codzienna dekoracja stołu w salonie czy jadalni jest z naszą pomocą banalnie wręcz prosta! Zainwestuj w nowoczesne dekoracje stołu oraz akcesoria do jadalni, które sprawdzą się bez względu na okazję. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Wyprawiasz przyjęcie i chcesz, by Twój stół prezentował się wyjątkowo? W takim razie nasze dekoracje glamour na pewno Ci się przydadzą! Proponujemy doskonałe pod względem estetycznym oraz funkcjonalny produkty, które bez wahania można postawić na stole w jadalni czy salonie. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie u nas właśnie to, czego najbardziej potrzebuje.