Zestawy kawowe na 12 osób

Zestawy kawowe na 12 osób

Różnorodne zestawy kawowe na 12 osób – dopasuj serwis do swoich potrzeb

Idealny serwis kawowy powinien nie tylko Ci się podobać, ale także być spójny z pozostałymi elementami zastawy. Oglądając różne propozycje, warto rozważyć komplet, który świetnie pasuje do wyglądu wnętrza.

Przykładowo w nowoczesnych jadalniach lepiej prezentują się naczynia o prostej, a nawet minimalistycznej formie. Pozbawione zbędnych zdobień, ewentualnie z prostymi zdobieniami. Inaczej jest w tradycyjnych wnętrzach, lub pomieszczeniach urządzonych np. w stylu glamour. Tam bogato zdobiona porcelana świetnie się prezentuje.

Oczywiście możesz postawić też na uniwersalne i klasyczne rozwiązania. Do tej kategorii możemy zaliczyć zestaw kawowy z porcelany białej. Świetnie prezentuje się on w niemal każdym wnętrzu. Dlatego często na takie komplety decydują się np. hotele i restauracje.

 

Zestaw kawowy na 12 osób  czy na 6 – który wybrać?

Serwisy kawowe najczęściej są sprzedawane w 2 wymiarach – dla 6 lub 12 osób. Wybór pomiędzy nimi jest trudniejszy, niż mogłoby się wydawać.

Serwis do kawy na 12 osób ma wiele zalet. Pozwala nie tylko zorganizować większe przyjęcie, ale także sprawia, że nie trzeba tak często myć porcelany. Zestaw kawowy z porcelany na 6 osób świetnie sprawdzi się podczas niewielkiego spotkania, jednak gdy chcesz korzystać z niego na co dzień, to może się okazać, że musisz myć filiżanki ręcznie.

Ponadto komplet kawowy na 12 osób jest bardziej odporny na uszkodzenia. Nawet gdy zbije się jedna lub dwie filiżanki, to pozostałych jest na tyle dużo, że można z niego swobodnie korzystać. W przypadku zestawów na 6 osób trzeba szybciej uzupełniać braki.

Wybierając serwis do kawy na 12 osób, zwróć uwagę także na inne elementy w zestawie. Oprócz filiżanki i spodków niektóre komplety zawierają np. cukiernicę, mlecznik, imbryk, czy też talerzyki deserowe. Taki komplet jest bardziej funkcjonalny i pozwala przyrządzić eleganckie przyjęcie.


Zestaw kawowy 12 osób z porcelany – postaw na wysoką jakość

Jeśli szukasz eleganckiego i sprawdzonego kompletu kawowego na 12 osób, to najlepszym wyborem są zestawy porcelanowe. Dlaczego? Porcelana to surowiec, który jest wytrzymały, dzięki temu doskonale znosi upływ czasu. Ponadto zarówno talerze, jak i filiżanki z porcelany mogą być myte w zmywarce. Dotyczy to zwłaszcza produktów z białej porcelany. Zastawa ozdobiona np. złotą linią może wymagać mycia ręcznego – zawsze warto zapoznać się z wymaganiami producenta.

Ponadto porcelana dostępna jest w różnych wariantach, wzorach. Dzięki temu spodoba się wszystkim osobom, dla których wygląd naczyń ma duże znaczenie. Jeśli szukasz sprawdzonych kompletów, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy? Ulubiony napój smakuje jeszcze lepiej, jeśli jest podany w wyjątkowej zastawie. W naszym sklepie znajdziesz zestawy kawowe dla 12 osób. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które lubią delektować się tym wyjątkowym napojem nie tylko w samotności, ale także w gronie najbliższych.