Kieliszki do koniaku / brandy

Kieliszki do koniaku / brandy

Kieliszki do koniaku i brandy – jak wyglądają?

Koniak i brandy nie są tak popularnymi alkoholami jak wino czy piwo. Dlatego też nie każdy wie, jak powinno wyglądać odpowiednie szkło do tych trunków. Kieliszki do koniaku i brandy powinny być pękate i zwężać się ku górze. Szkło to ma też krótką nóżkę. To bardzo ważne, ponieważ podczas picia kieliszek trzyma się za czaszę, a nie za nóżkę. Pozwala to ogrzać koniak, dzięki czemu uwalnia on swoje aromaty. Podczas degustacji szkło do koniaku powinno być wypełnione do 1/4 pojemności.

Kieliszki do koniaku i brandy – co proponujemy?

Sklep Szklaneczki przygotował szeroką ofertę kieliszków na koniak. Dzięki temu każdy klient znajdzie takie, które będą dostosowane do preferencji. Proponujemy kieliszki do koniaku małe, które sprawdzą się jeżeli szukasz zgrabnych naczyń lub nie masz za dużo miejsca na przechowywanie. Ale w naszej ofercie znajdziesz również kieliszki do koniaku duże o pojemności ponad 500 ml. W ofercie nie zabrakło kryształowych kieliszków do koniaku, które są bardzo wytrzymałe. Dodatkowo szkło tego typu ma doskonałą przejrzystość, więc będzie podkreślać kolor trunku. Nie lubisz tradycyjnych rozwiązań i chcesz kupić kieliszki do brandy i koniaku z dekoracyjnymi elementami? Taki też mamy! Proponujemy szkło ze złotymi dodatkami, które będzie zdobić nakrycie stołu podczas kolacji.

Kieliszki do koniaku – praktyczne zestawy idealne na prezent

Nasze zestawy kryształowych kieliszków do brandy czy koniaku to idealny pomysł na prezent. Praktyczne szkło przyda się każdemu, a zwłaszcza osobie, która lubi tego rodzaju alkohol. Taki podarunek sprawi, że odkryje na nowo smak i aromat koniaku. Jeżeli jednak nie wiesz, na jakie kieliszki się zdecydować, to polecamy nasz zestaw kieliszków składający się z 36 elementów. W skład zestawu wchodzą kieliszki do wina, szampana, wódki i whisky oraz wysokie szklanki. Dzięki temu osoba obdarowana zyska piękne szkło na każdą okazję.

W ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!

Koniak i brandy to bardzo szlachetne alkohole doceniane przez koneserów na całym świecie. Kieliszki do koniaku pomogą Ci wydobyć ich pełen aromat i smak. Dzięki temu trunek będzie jeszcze lepszy, a Ty zyskasz chwilę na delektowanie się alkoholem. Nasz sklep z porcelaną proponuje szeroki wybór lapek do koniaku. Każdy klient znajdzie więc coś dla siebie. Dodatkowo wszystkie produkty zostały wyprodukowane z najwyższej jakości szkła. Będziesz więc ich używać przez wiele lat.