Kieliszki do likieru

Kieliszki do likieru

Kieliszki do likieru – pojemność

Najpopularniejsze lampki do likieru mają 60 ml i oczywiście znajdziesz je w naszej ofercie. Jednak proponujemy też inne pojemności, by każdy znalazł odpowiednie dla siebie. Jeżeli nie lubisz małych kieliszków, to wybierz te o pojemności 70, 80, 90 lub 100 ml. Będą większe i poręczniejsze i wpasują się idealnie w Twoje gusta. Wolisz mniejsze rozwiązania? Takie też mamy! Proponujemy kieliszki do nalewki i likieru o pojemności 50, 55, a nawet 28 ml.

Kieliszki do likieru w klasycznym wydaniu

Lubisz klasykę? Chcesz kupić kieliszki do nalewek i likierów bez ozdób? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Proponujemy wiele modeli klasycznych kieliszków do nalewek i likierów w różnych kształtach. Możesz zdecydować się na bardzo popularne rozwiązania w kształcie tulipana, które będą wydobywać aromat trunku. Ale proponujemy również kieliszki do likieru zwężające się ku górze lub przypominające literę V.

Kieliszki do likieru dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Wybierasz akcesoria do jadalni i szukasz odpowiednich kieliszków do likieru? Chcesz, żeby były wyjątkowe i inne niż wszystkie? Sklep szklaneczki.pl stworzył ofertę, w której każdy klient znajdzie odpowiedni produkt bez względu na to, jaki ma gust. Postaw na kieliszki do likieru kolorowe, które na pewno będą się wyróżniać. Jeżeli barwne rozwiązanie Cię nie przekonuje, to proponujemy również kieliszki na czarnej nóżce bądź z ozdobnym złotym paskiem. To rozwiązania, które są kompromisem pomiędzy klasyką a nowoczesnością.

Kryształowe kieliszki do likieru – postaw na elegancję

Kryształowe kieliszki do likieru i nalewki to rozwiązanie, które nie tylko wzmocni smak trunku, ale też pięknie go zaprezentuje. Doskonała przejrzystość szkła wzmocni intensywność koloru. Kieliszki kryształowe do likieru i nalewek dodatkowo cudownie się mienią. Są również bardzo wytrzymałe, więc masz pewność, że będziesz się nimi cieszyć naprawdę długo.

Program lojalnościowy

Często robisz zakupy w sklepie szklaneczki.pl? Zapisz się do programu lojalnościowego i zbieraj punkty. Zbierz odpowiednią ilość i za następne zakupy zapłać punktami. Chcemy, by nasi stali klienci zostali docenieni, dlatego też stworzyliśmy program, dzięki któremu mogą zaoszczędzić.

W ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!

Kieliszki do likieru powinny być małe i smukłe. Dzięki temu będziesz w stanie delektować się tym pysznym trunkiem. Pomogą również wydobyć z likieru wszystko to, co najlepsze. Dlatego też nasz sklep z porcelaną przygotował szeroką ofertę kieliszków na likier, by każdy znalazł te wymarzone.