Kieliszki do wódki

Kieliszki do wódki

Kieliszki do wódki – klasyczne rozwiązania

Szklaneczki.pl to sklep z porcelaną, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych kieliszków do wódki. W ofercie znajdziesz proste rozwiązania, które będą idealne jeżeli lubisz minimalizm. Możesz zdecydować się na zestaw kieliszków do wódki, które są lekko zwężane ku górze lub takie, które mają delikatne zdobienia. Znajdą się również eleganckie kieliszki do wódki, które kształtem przypominają szkło do wina. Mają więc szeroką podstawę, zwężenie w połowie i szeroką górę. Możesz również wybrać odpowiednią pojemność. W naszym klepie znajdziesz kieliszki do wódki o pojemności 25, 30, 35, 50, a nawet 60 ml.

Kieliszki do wódki na nóżce – nie tylko do wódki

Kieliszki do wódki na nóżce sprawdzą się nie tylko do tego alkoholu. Będą również odpowiednie do likierów. Będą świetnie prezentować trunek i wydobędą w pełni jego smak. Kieliszki do wódki na nóżce o pojemności 25 ml lub większe sprawdzą się również jako szkło degustacyjne do whisky.

Kieliszki kryształowe do wódki – elegancja dla każdego

Nasze oryginalne kieliszki do wódki wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia szkła. Nie zawierają szkodliwych substancji takich jak metale ciężkie. Masz zatem pewność, że używanie ich nie zaszkodzi Tobie i Twoim gościom. W ofercie znajdziesz też kieliszki kryształowe do wódki, które mają doskonałą przejrzystość, są bardzo eleganckie i bardzo wytrzymałe. To idealne kieliszki, które możesz wręczyć na prezent. Taki praktyczny podarunek na pewno się spodoba.

Nietypowe kieliszki do wódki – sprawdź, jakie znajdziesz w naszym sklepie

Szukasz nietypowych kieliszków do wódki? Chcesz, by były inne niż wszystkie. W sklepie szklaneczki.pl takie znajdziesz. Proponujemy kolorowe rozwiązania, dzięki którym każdy gość będzie wiedział, który to jego kieliszek. W ofercie znajdziesz też kieliszki do wódki w kształcie czaszki lub zestawy kieliszków na specjalne okazje z życzeniami. Takie rozwiązania będą również idealne na prezent.

W naszej ofercie znajdziesz również:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci wybrać idealne kieliszki do wódki dla Ciebie lub na prezent.

Kieliszki do wódki powinny być w każdym domu. To niezbędny element rodzinnych imprez, spotkania ze znajomymi czy Sylwestra. Nie pozwól, by Twoi goście spożywali mocne alkohole w nieodpowiednim szkle i wybierz z naszej oferty eleganckie kieliszki do wódki.