Pucharki do lodów (deserów)

Pucharki do lodów (deserów)

 1. Florentyna Pucharek do lodów fredo 425ml

  Florentyna Pucharek do lodów fredo 425ml

  5,00  zł
 2. Foremki do lodów na patyku FRESCO 27663

  Foremki do lodów na patyku FRESCO 27663

  8,00  zł
 3. KPL. 6 PUCHARKÓW DO LODÓW 255ML

  KPL. 6 PUCHARKÓW DO LODÓW 255ML

  22,00  zł
 4. Garnek florina oskar 6,5l

  Pucharek do deserów Stella 290 ml

  3,50  zł
 5. Pucharek do lodów ANNA 290 ml

  Pucharek do lodów ANNA 290 ml

  3,50  zł
 6. Pucharek do lodów CHICAGO 235 ml

  Pucharek do lodów CHICAGO 235 ml

  6,00  zł
 7. Pucharek do lodów deserów CONE 170 ml

  Pucharek do lodów deserów CONE 170 ml

  11,00  zł
 8. PUCHAREK DO LODÓW DESERÓW FLAMENGO 300ML

  PUCHAREK DO LODÓW DESERÓW FLAMENGO 300ML

  5,00  zł
 9. Pucharek do lodów Florina 255 ml

  Pucharek do lodów Florina 255 ml

  3,50  zł

Pucharki do deserów – na smakołyki małe i duże

Akcesoria do jadalni z naszej oferty wyróżniają się jakością. Wszystkie produkty wybieramy osobiście i dbamy, by spełniały wszelkie standardy. Staramy się również, żeby oferta była różnorodna i dla każdego. Dlatego też proponujemy szklanki, kieliszki i puchary do deserów o pojemnościach:

 • - 175 ml;
 • - 260 ml;
 • - 280 ml;
 • - 305 ml;
 • - 460 ml;
 • - 540 ml.

Znajdziesz więc zarówno puchary do deserów lodowych, które muszą mieć trochę większą pojemność, jak i mniejsze rozwiązania na panna cottę czy tiramisu.

Pucharki, szklanki i kieliszki do deserów – nasze propozycje

Kielichy do deserów czy puchary na lody mogą mieć również różne kształty. Oczywiście najbardziej popularne są te o czaszy półokrągłej lub w kształcie litery V. I takie pucharki do deserów również u nas znajdziesz. Ale sklep szklaneczki.pl poszedł krok dalej i umieścił w ofercie mniej oczywiste rozwiązania. Proponujemy pucharki do lodów i deserów, które przypominają kwiat tulipana lub mają kształt muszli. Takie naczynie pięknie wyeksponuje deser i sprawi, że będzie wyglądać bardzo smacznie. Niektóre pucharki do deserów mają również kolorowe nóżki. Jeżeli nie lubisz naczyń na nóżce, to w naszej ofercie znajdziesz szklanki do lodów. To rozwiązania, które wyglądem przypominają klasyczne szklanki do napojów, jednak mają dużo szerszą czaszę. Dzięki temu łatwo się z nich je. Mamy również wąskie kieliszki do deserów, które przypominają te do szampana. Nie mają jednak długiej nóżki. Sprawdzą się idealnie do serwowania deserów na bazie jogurtu i owoców. Pozwolą pięknie zaprezentować każdą warstwę przysmaku, co spotęguje efekt wizualny.

Pucharki do deserów – kup tyle, ile potrzebujesz

Potrzebujesz tylko jeden pucharek do deserów? Boisz się, że trzeba będzie kupić komplet, którego nie wykorzystasz? Bez obaw! W naszym sklepie znajdziesz zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy. Możesz wybrać kieliszki, szklanki i pucharki do deserów w zestawach po 2, 4 i 6 sztuk. Dzięki temu każdy klient kupi taką ilość produktu, którą potrzebuje.

W ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!

Pucharki do lodów i deserów to niezbędny element każdej restauracji czy baru. Pozwalają w ciekawy sposób zaserwować różnego rodzaju pyszności. Chcesz mieć w swoim domu pucharki na lody i desery, by móc profesjonalnie podawać smakołyki? Sprawdź naszą ofertę! Szklaneczki.pl – sklep z porcelaną proponuje najwyższej jakości i nowoczesne produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.