Pucharki do lodów (deserów)

Pucharki do lodów (deserów)

Pucharki do deserów – na smakołyki małe i duże

Akcesoria do jadalni z naszej oferty wyróżniają się jakością. Wszystkie produkty wybieramy osobiście i dbamy, by spełniały wszelkie standardy. Staramy się również, żeby oferta była różnorodna i dla każdego. Dlatego też proponujemy szklanki, kieliszki i puchary do deserów o pojemnościach:

  • - 175 ml;
  • - 260 ml;
  • - 280 ml;
  • - 305 ml;
  • - 460 ml;
  • - 540 ml.

Znajdziesz więc zarówno puchary do deserów lodowych, które muszą mieć trochę większą pojemność, jak i mniejsze rozwiązania na panna cottę czy tiramisu.

Pucharki, szklanki i kieliszki do deserów – nasze propozycje

Kielichy do deserów czy puchary na lody mogą mieć również różne kształty. Oczywiście najbardziej popularne są te o czaszy półokrągłej lub w kształcie litery V. I takie pucharki do deserów również u nas znajdziesz. Ale sklep szklaneczki.pl poszedł krok dalej i umieścił w ofercie mniej oczywiste rozwiązania. Proponujemy pucharki do lodów i deserów, które przypominają kwiat tulipana lub mają kształt muszli. Takie naczynie pięknie wyeksponuje deser i sprawi, że będzie wyglądać bardzo smacznie. Niektóre pucharki do deserów mają również kolorowe nóżki. Jeżeli nie lubisz naczyń na nóżce, to w naszej ofercie znajdziesz szklanki do lodów. To rozwiązania, które wyglądem przypominają klasyczne szklanki do napojów, jednak mają dużo szerszą czaszę. Dzięki temu łatwo się z nich je. Mamy również wąskie kieliszki do deserów, które przypominają te do szampana. Nie mają jednak długiej nóżki. Sprawdzą się idealnie do serwowania deserów na bazie jogurtu i owoców. Pozwolą pięknie zaprezentować każdą warstwę przysmaku, co spotęguje efekt wizualny.

Pucharki do deserów – kup tyle, ile potrzebujesz

Potrzebujesz tylko jeden pucharek do deserów? Boisz się, że trzeba będzie kupić komplet, którego nie wykorzystasz? Bez obaw! W naszym sklepie znajdziesz zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy. Możesz wybrać kieliszki, szklanki i pucharki do deserów w zestawach po 2, 4 i 6 sztuk. Dzięki temu każdy klient kupi taką ilość produktu, którą potrzebuje.

W ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!

Pucharki do lodów i deserów to niezbędny element każdej restauracji czy baru. Pozwalają w ciekawy sposób zaserwować różnego rodzaju pyszności. Chcesz mieć w swoim domu pucharki na lody i desery, by móc profesjonalnie podawać smakołyki? Sprawdź naszą ofertę! Szklaneczki.pl – sklep z porcelaną proponuje najwyższej jakości i nowoczesne produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.