Półmiski porcelanowe

Półmiski porcelanowe

 1. Półmisek Ambition Fala/Salsa 30x10 cm

  Półmisek Ambition Fala/Salsa 30x10 cm

  25,00 zł
 2. Półmisek Ambition Kubiko 25x18 cm

  Półmisek Ambition Kubiko 25x18 cm

  27,00 zł
 3. Półmisek Ambition Kubiko 30.5 cm

  Półmisek Ambition Kubiko 30.5 cm

  40,00 zł
 4. Półmisek Ambition Kubiko 35,5 cm

  Półmisek Ambition Kubiko 35,5 cm

  61,00 zł
 5. Półmisek Ambition Fala 26 cm

  Półmisek Ambition Fala 26 cm

  34,00 zł
 6. Półmisek Ambition Fala 36 cm

  Półmisek Ambition Fala 36 cm

  65,00 zł
 7. Półmisek Ambition Fala 41 cm

  Półmisek Ambition Fala 41 cm

  83,00 zł
 8. Półmisek porcelanowy Iwona owalny 33cm

  Półmisek porcelanowy Iwona owalny 33cm

  85,00 zł

Dlaczego warto wybrać półmiski z porcelany?

Dzisiaj na rynku dostępne są półmiski wykonane z różnych materiałów. Oprócz porcelany często można spotkać naczynia ze szkła oraz ceramiki.

Najlepszym wyborem jest półmisek porcelanowy. Dlaczego?  Przede wszystkim ten materiał jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia. Jeśli dbasz o naczynia porcelanowe, to posłużą Ci wiele lat, zachowując swoją świetność.  Półmiski stoją zwykle w centralnej części stołu, przez co są także jego dekoracją. Dlatego powinny dobrze się prezentować.

Tu warto wspomnieć także o drugiej zalecie półmisków porcelanowych - są po prostu piękne. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kształtów, kolorów, wzorów. Dzięki temu dobierzesz taką zastawę, która będzie zachwycać swoim wyglądem. Taki półmisek świetnie wygląda na stole.

Półmiski porcelanowe to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają trwałej, odpornej na uszkodzenia i pięknej zastawy.

Jakie półmiski porcelanowe - owalne, okrągłe czy prostokątne?

Wybierając porcelanowe półmiski, należy dobrać odpowiedni kształt. Tutaj warto kierować się przede wszystkim wyglądem pozostałych elementów zastawy.

Półmiski owalne i okrągłe dobrze wyglądają, gdy również talerze i inne miseczki mają obłe kształty. Natomiast jeśli naczynia mają bardziej kwadratową formę, to półmiski prostokątne będą wyglądać lepiej.

A co jeśli dopiero komponujesz zastawę? Rozwiązania okrągłe i owalne są bardziej tradycyjne i uniwersalne. Natomiast jeśli szukasz nowoczesnych form, to postaw na prostokątne lub kwadratowe naczynia.

Półmiski porcelanowe najwyższej jakości

Nasz sklep z porcelaną oferuje tylko wysokiej jakości naczynia, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Wyróżniamy się rozbudowaną ofertą. Dlatego bez względu na to, czy szukasz bogato zdobionych naczyń, czy też stawiasz na estetyczną i ponadczasową prostotę - z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Dzięki temu możesz wybrać zastawę, która doskonale pasuje do wnętrza.

Produkty sprzedajemy także na sztuki. Dzięki temu możesz z łatwością uzupełnić zestaw, gdy niektóre naczynia się zbiją. A gdy chcesz rozszerzyć komplet o dodatkowe naczynia, to możesz dokupić dokładnie tyle elementów, ile potrzebujesz.

Szukasz stylowej zastawy? Chcesz w elegancki sposób zaserwować gościom przystawki? W takim razie sprawdź półmiski porcelanowe dostępne w naszej ofercie. Są one niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Świetnie wyglądają na stole i doskonale uzupełniają pozostałe elementy zastawy.

Doskonale sprawdzą się do serwowania różnych potraw - wędlin, mięs, przystawek, owoców, czy też ciast.