Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

 1. KOMPLET OBIADOWY 18 ELEMENTÓW CARINE

  KOMPLET OBIADOWY 18 ELEMENTÓW CARINE

  115,00  zł
 2. Komplet obiadowy Ambition FALA 18el. -12%

  Komplet obiadowy Ambition FALA 18el.

  550,00  zł 625,00  zł
 3. Komplet obiadowy Harena Luminarc Czarny -9%

  Komplet obiadowy Harena Luminarc Czarny

  135,00  zł 149,00  zł
 4. Komplet obiadowy Kubiko AMBITION 18el/6os

  Komplet obiadowy Kubiko AMBITION 18el/6os

  549,00  zł
 5. Kieliszki do wina RCR -4%

  Komplet obiadowy PARMA 18el./ 6 osób

  129,00  zł 135,00  zł
 6. MARIAPAULA ECRU NOVA MARBLE ZESTAW OBIADOWY 6/24

  MARIAPAULA ECRU NOVA MARBLE ZESTAW OBIADOWY 6/24

  1 030,00  zł
 7. MARIAPAULA KLASYKA SISSI ZESTAW OBIADOWY 6/23

  MARIAPAULA KLASYKA SISSI ZESTAW OBIADOWY 6/23

  1 100,00  zł
 8. MARIAPAULA KLASYKA SNOW ZESTAW OBIADOWY 6/18

  MARIAPAULA KLASYKA SNOW ZESTAW OBIADOWY 6/18

  599,00  zł

Aby nasz domowy stół podczas uroczystych obiadów i innych ważnych wydarzeń prezentował się okazale, nie wystarczy go jedynie suto zastawić i nakryć. Elementem, który winien zwracać szczególną uwagę gości jest właściwie dobrany serwis obiadowy.

To na nim spożywane potrawy nabierają zupełnie innego wyglądu, wydając się jeszcze smaczniejszymi, a odpowiednio dobrane naczynia powodują, że konsumpcja staje się wyraźnie przyjemniejsza. 

Na rynku spotkać można różnej jakości serwisy obiadowe. Najbardziej pożądanymi są jednak te porcelanowe, gdyż cechuje je nie tylko niepowtarzalne wzornictwo, ale także staranne wykonanie.  Dostępne modele usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów, ponieważ oferowane są w rozlicznych stylach: od klasycznych przez współczesne aż po awangardowe. Tym samym uzupełnią wygląd niemalże każdego pomieszczenia, w którym delektujemy się przygotowanymi daniami. Wysokiej jakości serwis obiadowy wykonany z porcelany jest też wygodnym wyborem dla osób ceniących swój wolny czas, bo można go myć w zmywarce, a sam materiał jest odporny na zarysowania, co z pewnością przysłuży się jego długowieczności jednocześnie ciesząc nasze (i nie tylko) oko.

Rozważając zakup serwisu obiadowego nie musimy się ograniczać. W gamie produktów znajdziemy zestawy na 6 bądź 12 osób, a nawet więcej. Serwisy obiadowe sprawdzą się zatem w takich obiektach jak restauracje, hotele lub sale weselne.

Jeśli wcześniej nie miałeś styczności z porcelanowymi serwisami obiadowymi, zacznij swoją małą przygodę z marką MariaPaula, której produkty są zarówno przystępne cenowo, jak i charakteryzują się dobrą jakością. Jeśli natomiast poszukujesz eleganckiego zestawu z wyższej półki, rekomendujemy serwisy obiadowe od pionierskiej w tej dziedzinie marki Chodzież, której okraszone złotem lecz subtelne wyroby przyciągną uwagę niejednego bywalca twojego domu.