Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe

Serwisy obiadowe z porcelany - dlaczego warto wybrać sprawdzony materiał?

Zestaw obiadowy może być wykonany z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz komplety z porcelany. Dlaczego wybieramy ten surowiec?

Zastawa z porcelany wyróżnia się wysoką jakością. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne np. zadrapania od sztućców. Ponadto wyróżnia się ciekawym wzornictwem. Znajdziesz zarówno proste i minimalistyczne produkty, jak i bogato zdobione talerze, o ciekawym designie.

Ponadto co do zasady porcelanę możesz myć w zmywarce, co ułatwia sprzątanie po obiedzie. Jednocześnie zawsze należy zapoznać się z zaleceniami producenta. Dotyczy to zwłaszcza bogato zdobionych kompletów - ozdoby mogą utracić swój blask podczas mycia w zmywarce. Dlatego jeśli zależy Ci na tej funkcjonalności, to upewnij się, że zestaw, który zamierzasz kupić, nadaje się do zmywarki.

Serwis obiadowy na 12 oraz 6 osób

Nasz sklep z porcelaną oferuje zestawy obiadowe na 6 osób oraz 12. Który lepiej wybrać? Jeśli szukasz zastawy na co dzień, to zastanów się, z ilu talerzy korzystasz. Weź pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej nie będziesz zmywać po każdym posiłku.

Szukając idealnego kompletu warto także uwzględnić spotkania z najbliższymi - znajomymi i rodziną. Jeśli organizujesz wspólne spotkania z obiadem, to lepszym wyborem mogą być serwisy obiadowe na 12 osób. Nawet jeśli przez większość czasu będą nieużywane, to pozwolą elegancko i komfortowo przyjąć gości.

Większe zestawy mają jeszcze jedną przewagę - gdy jeden element się zbije, to pozostałych wciąż jest dużo.

Komplet obiadowy - duży wybór w atrakcyjnych cenach

Jeśli szukasz idealnego zestawu porcelanowego, to zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas kwadratową zastawę - to nowoczesne serwisy obiadowe. Natomiast jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, to postaw na okrągłe naczynia.

Warto zwrócić także uwagę na zawartość serwisu obiadowego. Najczęściej komplety dla 6 osób składają się z 18 elementów - talerzy obiadowych, głębokich i deserowych. Natomiast niektóre zestawy posiadają w zestawie np. salaterki, rawiery, wazy, sosjerki, półmiski. Dużą zaletą takich rozwiązań jest to, że wszystkie elementy zastawy doskonale do siebie pasują, dzięki temu świetnie prezentują się na stole.

Szukasz idealnego zestawu serwisów obiadowych? Takiego, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także świetnie wygląda? W naszym sklepie znajdziesz serwisy obiadowe na 12 osób. Oferujemy także mniejsze komplety oraz zastawę stołową na sztuki. Dzięki temu z pewnością skompletujesz idealne wyposażenie jadalni.