Serwisy obiadowe na 12 osób

Serwisy obiadowe na 12 osób

Serwis obiadowy 12 osób nowoczesny, klasyczny - dostosuj do swoich potrzeb

Nasz sklep z porcelaną posiada rozbudowaną ofertę. Znajdziesz u nas zastawę stołową najwyższej jakości, w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Dzięki temu jej design świetnie komponuje się z wnętrzem i odpowiada na twoje potrzeby.

Jeśli szukasz rozwiązań do nowoczesnych wnętrz, to dobrym wyborem może być serwis obiadowy 12 osób kwadratowy. Bardziej wyraziste kształty to propozycja idealnie wpasowująca się we współczesne trendy.

A gdy wolisz klasykę, to lepszym wyborem mogą być okrągłe talerze. To ponadczasowe rozwiązanie, które w każdym wnętrzu wygląda dobrze. Dużą zaletą okrągłych naczyń jest to, że wizualnie zajmują mniej miejsca. Serwisy obiadowe na 12 osób zwykle potrafią zająć niemal cały stół, a musi znaleźć się jeszcze przestrzeń np. na półmiski z potrawami. W takiej sytuacji okrągłe talerze obiadowe mogą prezentować się znacznie zgrabniej.

Zestawy obiadowe na 12 osób - jaki design wybrać?

Porcelana wyróżnia się bogactwem wzorów i kolorów. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór talerzy, oferujemy m.in.:

  • - klasyczną, białą porcelanę,
  • - eleganckie zestawy obiadowe z delikatnymi zdobieniami,
  • - ozdobne komplety z różnymi motywami np. roślinnymi,
  • - nowoczesną, kwadratową zastawę w ciemnych barwach.

To oczywiście tylko niektóre z propozycji. Jeśli szukasz zastawy stołowej na 12 osób, to zapoznaj się z naszą ofertą - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zastawa obiadowa na 12 osób - co wchodzi w skład kompletu?

Każdy zestaw posiada talerze obiadowe, deserowe oraz głębokie. Oznacza to, że komplet obiadowy na 12 osób powinien mieć co najmniej 36 elementów.

Dodatkowo niektóre zestawy posiadają szereg dodatków takich jak wazy, salaterki, półmiski, sosjerki, posypywaczki do soli i pieprzu. Dlatego składają się z nawet ponad 40 elementów.

Dzięki temu, że wszystkie naczynia pochodzą z jednego kompletu, to mają ten sam motyw, styl wykonania. Dlatego prezentują się spójnie i niezwykle estetycznie. To doskonała propozycja zwłaszcza dla osób, które kupują zestawy obiadowe na 12 osób z myślą o uroczystościach i specjalnych okazjach.

Jeśli szukasz sprawdzonej zastawy wykonanej z wysokiej jakości porcelany, to zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas także zestawy obiadowe na 6 osób idealne do użytku na co dzień. A jeśli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu.

Zastawa obiadowa na 12 osób doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości, czy też spotkań ze znajomymi. To duży komplet, który pozwoli przyjąć wielu gości. Wybierając zestaw, warto pamiętać, że serwisy obiadowe na 12 osób często są używane podczas specjalnych okazji. Dlatego powinny być wykonane z trwałych i odpornych materiałów. Doskonałym wyborem jest porcelana - taki komplet będzie służył przez wiele lat.