SKU: 5900345785967

Kieliszki do wódki Krosno Shot 25 ml 6 sztuk

-10%
8,95  zł 10,00  zł

Idealnie gładkie szkło całkowicie przezroczyste na grubym kryształowym denku. Kieliszki te powstały z wysokiej jakości szkła sodowo-wapniowego. Dlatego są tak trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu, że zmiany temperatury, jak i substancje chemiczne nie robią na nich wrażenia, możesz myć je w zmywarce. Kieliszki X Krosno powstały w procesie mechanicznej obróbki szkła (formowanie, odprężanie, zatapianie). Dlatego mogą pochwalić się doskonałą przejrzystością szkła.

Zamawiając do godziny 10:00 paczkę otrzymasz następnego dnia

Zaloguj się aby uzyskać 0,45 puktów lojalnościowych

Masz pytanie? Szybka odpowiedź przez Messengera

Zamów telefonicznie - 506 610 479

W magazynie

Kieliszki do wódki 25ml  - sprawią, że trunek będzie jeszcze lepszy!


Linia X odkrywa piękno prostoty i funkcjonalnosci. Kształt kieliszków kryje w sobie ponadczasowy urok i klasę tworząc trójwymiarowy obraz smaku.

Idealnie gładkie szkło całkowicie przezroczyste na grubym kryształowym denku.

Naczynia te powstały z wysokiej jakości szkła sodowo-wapniowego. Dlatego są tak trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu, że zmiany temperatury, jak i substancje chemiczne nie robią na nich wrażenia, możesz myć je w zmywarce. Kieliszki X Krosno powstały w procesie mechanicznej obróbki szkła (formowanie, odprężanie, zatapianie). Dlatego mogą pochwalić się doskonałą przejrzystością szkła.

Specyfikacja:

  • Materiał Szkło
  • Pojemność 25 ml
  • Wysokość 68 mm
  • Średnica 38 mm

Te funkcjonalne kieliszki staną się doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej. Szczególnie przy okazji rodzinnych przyjęć. W opakowaniu znajdziesz sześć naczyń do mocnego trunku. Kieliszki mają pojemność 25 ml.

Cena dotyczy kompletu 6szt

Więcej informacji
Czas realizacji zamówieniaWysyłka w 24h
ProducentSzkło Krosno
Pojemność25 ml
Ilość elementów6 elementów
Średnica38 mm
Wysokość68 mm

Dodaj opinię

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!