Sztućce dla dzieci

 1. Sztućce dla dzieci TEDDY 4 el FLOCK -14%

  Sztućce dla dzieci TEDDY 4 el FLOCK

  21,50 zł 25,00 zł
 2. Sztućce dla dzieci BON TON KOTKI 4el

  Sztućce dla dzieci BON TON KOTKI 4el

  79,00 zł
 3. Zestaw sztućców dziecięcych MARE 4szt.

  Zestaw sztućców dziecięcych MARE 4szt.

  28,00 zł
 4. Sztućce dla dzieci BON TON PIESKI 4 el

  Sztućce dla dzieci BON TON PIESKI 4 el

  79,00 zł
 5. Sztućce dla dzieci PYCHOTKI 4el.

  Sztućce dla dzieci PYCHOTKI 4el.

  95,00 zł

Zestaw sztućców dla dzieci – czy warto?

Eleganckie sztućce, które uprzyjemnią spożywanie każdego posiłku, nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. Najmłodsi nie przykładają jednak tak dużej wagi do designu tych produktów – znacznie bardziej obchodzi ich funkcjonalność oraz łatwość, z jaką mogą spożywać posiłki. Zainwestowanie w sztućce dla dzieci to ogromne udogodnienie dla dzieci, które będą mogły uczestniczyć w przyjęciu czy rodzinnym obiedzie na równi z dorosłymi. 

Sztućce dla dzieci pomagają również w nauce samodzielnego oraz prawidłowego jedzenia, co jest przecież bardzo ważnym elementem w rozwoju każdego dziecka. Decydując się na zakup sztućców dla dziecka warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich wygląd. Elementy tego typu powinny być atrakcyjne dla najmłodszych. Warto wybierać sztućce z zachęcającymi grafikami, o ciekawych wzorach, które przypadną do gustu dzieciom. Najmłodsi dużo chętniej spędzą z nami czas przy stole, jeśli elementy zastawy im się spodobają!

 

Gerlach – sztućce dla dzieci

Niewiele osób wie, że znana firma Gerlach, produkuje również wyjątkowe sztućce dla najmłodszych. To zestawy z grawerami owoców lub zwierzątek, które na pewno spodobają się każdemu dziecku! Sztućce dla dzieci tego typu są także – podobnie jak w przypadku standardowych zestawów dla dorosłych, tworzone ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich doskonały wygląd nawet po wielu latach czy dekadach! Tworzenie elementów z tak trwałego materiału sprawia, że na wszystkie produkty jest wieczysta gwarancja, a z zakupionych sztućców będą mogły korzystać również przyszłe pokolenia. Dbałość o szczegół, a także ogromna precyzja wykonania sprawia, że produkty te zawsze prezentuję się luksusowo – nawet wtedy, gdy przeznaczone są wyłącznie dla najmłodszych!

Zainwestowanie w zestaw sztućców dla dzieci to nie tylko możliwość posiadania takich elementów przez długi czas. Nie można zapomnieć również o tym, że takie produkty zapewniają pełne bezpieczeństwo. Posługiwanie się przez dzieci sztućcami dla dorosłych – w tym równie ostrym nożem czy niewygodną łyżką, może zakończyć się tragedią. Uniknięcie tego typu niepożądanych sytuacji jest obowiązkiem każdego rodzica oraz opiekuna. 

Doskonałym zabezpieczeniem przed groźnymi wypadkami jest inwestycja w sztućce dla dzieci z naszego sklepu internetowego szklaneczki.pl. Ich wielkości zostały dopasowane bezpośrednio do rączek dzieci, dzięki czemu chwytanie sztućców oraz posługiwanie się nimi nie będzie stanowiło żadnego problemu. Poza tym użytkowanie proponowanych przez nas sztućców nie doprowadzi do żadnej krzywdy. Z uwagi na bezpieczne wykończenia i brak ostrych krawędzi jest to po prostu niemożliwe! Zakup takiego zestawu jest dbałością o dobro naszego dziecka – nie warto na tym oszczędzać!

Nie można również zapomnieć o tym, że zainwestowanie w ciekawie prezentujące się sztućce dla dzieci to dobry sposób na niejadków! Możliwość korzystania z praktycznie takich samych elementów do spożywania posiłków, jak nasi rodzice czy opiekunowie, na pewno będzie dla malucha bardzo atrakcyjna! Wygrawerowane w sztućcach wizerunki zwierzątek czy owoców sprawią, że wspólne zasiadanie przy stole będzie wyłącznie przyjemnością. Zainwestuj w zestaw sztućców dla dzieci, a Twoja pociecha już nigdy nie opuści żadnego posiłku!

 

Sztućce dla najmłodszych – oferta sklepu internetowego szklaneczki.pl

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje zarówno rozbudowane zestawy sztućców dla dorosłych, jak i nieco mniejsze komplety dla dzieci. Co można znaleźć w takim zestawie? Proponowane przez nasz sklep internetowy komplety składają się z:

- jednego noża obiadowego dziecięcego, 
- jednego widelca obiadowego dziecięcego,
- jednej łyżki obiadowej dziecięcej,
- jednej łyżki do herbaty dziecięcej.

Warto jeszcze dodać, że takie elementy ze stali nierdzewnej nie wymagają wcale żadnej specjalistycznej pielęgnacji. Z powodzeniem można je myć w zmywarce bez obawy, że utracą swój naturalny połysk. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy doskonale wyposażone zestawy sztućców dla każdego – również dla dzieci! Współpraca z naszym sklepem internetowym to gwarancja całkowitego zadowolenia, o czym przekonało się już wielu klientów z całej Polski. Warto również wspomnieć o tym, że proponujemy zainteresowanym korzystne ceny, z których może skorzystać każdy. W naszej ofercie dostępne są również inne elementy wyposażenia kuchni lub jadalni, które pozwolą klientom stworzyć zastawę stołową na praktycznie każdą okazję. Jeśli chcesz być właścicielem niezawodnych sztućców dla dorosłych lub dla dzieci, które nie ulegną zniszczeniu nawet po wielu latach użytkowania, to nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

Jednymi z wielu produktów, jakie zainteresowani mogą znaleźć w naszym sklepie internetowym, są sztućce dla dzieci. Dopasowane do niewielkich rączek, które nie mają jeszcze wprawy w posługiwaniu się tego typu elementami, z pewnością ułatwią spożywanie pokarmów w każdej sytuacji. Jeśli interesuje Cię zestaw sztućców dla dzieci, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!