Pomoc

FAQ / Pomoc

 

1. Czy zakupy w szklaneczki.pl są bezpieczne?

Tak! Strona internetowa naszego sklepu jest zabezpiecznona certyfikatem SSL gwarantującym pełne bezpieczeństwo Twoich zakupów. Co więcej, jesteśmy uczestnikiem programu Trustedshops, który potwierdza wysoką jakość naszych usług oraz gwarantuje dostarczenie zakupów lub zwrot pieniędzy.

Zobacz szczegóły:

https://www.trustedshops.pl/ochrona-kupujacego/

 

2. Wysyłka

Każdy wysyłany przez nas produkt przechodzi indywidualny proces weryfikacji i jest wysyłany w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Paczki, które wysyłamy, są starannie zabezpieczone i opatrzone oznaczeniem wskazującym na rodzaj przesyłanego produktu (np. Uważaj szkło!). Dzięki temu, ogromna większość przesyłanych zamówień dociera do naszych klientów w stanie nienaruszonym. Jeśli paczka zostanie mimo wszystko uszkodzona, nic straconego – każda przesyłka jest przez nas ubezpieczona.

Koszty wysyłki są uzależnione od wybranego sposobu dostawy. Zapoznaj się z poniższą tabelą, by poznać szczegóły.

 

Metoda dostawy: Koszt dostawy płatność online Koszt dostawy płatność przy odbiorze
1. Kurier Inpost  11,99 zł 15,99 zł
2. Kurier DHL 12,99 zł 16,99 zł
3. Kurier DPD 12,99 zł 16,99 zł
4. Paczkomaty 24/7 9,90 zł brak opcji przy tej formie dostawy
5. Punkt odbioru (Żabka, freshmarket, Kaufland) 9,90 zł brak opcji przy tej formie dostawy

 

* Dodatkowo obowiązują w naszym sklepie internetowym progi darmowej dostawy:

  • od 99 zł - Klient uzyskuje możliwość darmowej dostawy do Paczkomatu oraz wybranego punktu odbioru;

  • od 149 zł - Klient uzyskuje możliwość darmowej dostawy, tylko przy płatności online.

 


Pamiętaj, że dla zamówień od 99 zł wysyłka jest zawsze darmowa!

Zamówienia złożone przez internet można odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych mieszczących się w Kartuzach ul. Dworcowa 16  i Kościerzynie ul. Kościelna 1 .

 

 

3. Zwroty

Jeśli z jakiegoś powodu zamówiony towar nie sprostał Twoim oczekiwaniom lub został uszkodzony w trakcie transportu, masz możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni na własny koszt. Starannie zapakuj otrzymaną paczkę i prześlij na adres: ul. Gdańska 29C 83-300 Kartuzy.

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, dokonamy weryfikacji zawartości i zwrócimy kwotę zamówienia zgodnie z wybraną formą płatności w ciągu 14 dni.

 

 


4. Gwarancja

Na oferowany przez nas asortyment udzielana jest określona odrębnymi zasadami gwarancja producenta. Ponadto, każdy sprzedawany przez nas produkt jest objęty programem Trustedshops, co oznacza pełną ochronę kupującego na każdym etapie zamówienia.