SKU: 5907758695616

Termofor ZWIERZAKI ANIMAL 1L MIX

22,00 zł
Aby zapewnić najwyższe ciepło, ta torba na gorącą wodę jest wyposażona w przytulny ultra miękki pluszowy pokrowiec w kształcie miśka. W ciągu kilku sekund butelka z gorącą wodą zaczyna ogrzewać futrzaną osłonę, tak że ledwo można się od niej oderwać przez resztę nocy. Miękki pokrowiec jest dobrym zabezpieczeniem, które chroni skórę przed bezpośrednim dotykiem. Można go również zdjąć i wyprać w pralce.

Realizacja zamówienia w ciągu 24h

Zaloguj się aby uzyskać 1,10 puktów lojalnościowych

Masz pytanie? Szybka odpowiedź przez Messengera

Zamów telefonicznie - 506 610 479

W magazynie

Termofor w futerku Animal 1 l mix dekoracji


Aby zapewnić najwyższe ciepło, termofor na gorącą wodę jest wyposażona w przytulny ultra miękki pluszowy pokrowiec. W ciągu kilku sekund wlana do wewnątrz gorąca woda zaczyna ogrzewać futrzaną osłonę. Miękki pokrowiec jest dobrym zabezpieczeniem, które chroni skórę przed bezpośrednim dotykiem. Można go również zdjąć i wyprać w pralce.

Termofor w futerku Animal jest idealnym towarzyszem na chłodne zimowe noce. Działa także kojąco na różnego rodzaju dolegliwości i bóle, w tym także miesiączkowe.

Ciepło ma właściwości relaksacyjne, pomaga rozluźnić sztywne i obolałe mięśnie oraz stawy. Możesz również użyć go jako ciepłego okładu, który jest pomocny w zmniejszeniu powysiłkowego zmęczenia mięśni.

 

Ciepło utrzymuje się do 6 godzin w temperaturze pokojowej i 7-12 godzin w ciepłym łóżku.

PIERWSZE UŻYCIE: Przed pierwszym użyciem, napełnij swoją butelkę z gorącą wodą i odczekaj 2 godziny. Następnie możesz ją opróżnić i pozwolić jej wyschnąć na powietrzu przez około 20 minut. Jest gotowa do użycia.

Więcej informacji
Czas realizacji zamówieniaWysyłka w 24h
ProducentFlorina
rodzaj opakowaniaFlok/Pudełko
WykończenieStandard
Ilość elementów1 element

Dodaj opinię

Opinie dodawane są wyłącznie przez zalogowanych użytkowników, którzy zakupili produkt.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!