SKU: 5903357371210

Zwieger Dziadek do orzechów Visionary

29,00  zł

Dziadek do orzechów to tradycyjny przyrząd, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Zwłaszcza w świąteczne wieczory, kiedy oglądamy znane nam filmy, przy gorącej, zimowej herbatce. Kiedy za oknem biały, puszysty śnieg, a w salonie zapach pięknie wystrojonej choinki.

Zamawiając do godziny 10:00 paczkę otrzymasz następnego dnia

Zaloguj się aby uzyskać 1,45 puktów lojalnościowych

Masz pytanie? Szybka odpowiedź przez Messengera

Zamów telefonicznie - 506 610 479

W magazynie

Zwieger Dziadek do orzechów Visionary

Dziadek do orzechów to tradycyjny przyrząd, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Zwłaszcza w świąteczne wieczory, kiedy oglądamy znane nam filmy, przy gorącej, zimowej herbatce. Kiedy za oknem biały, puszysty śnieg, a w salonie zapach pięknie wystrojonej choinki. Orzechy wprowadzą w każdym domu szczególny nastrój, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego przyrządu, dzięki któremu rozłupiesz nawet najtwardszą skorupę!

Elegancki dziadek do orzechów to najwyższej jakości produkt, dzięki któremu z łatwością rozłupiemy różne rodzaje orzechów niezależnie od ich rozmiaru czy twardości. Unikalna konstrukcja sprawia, że narzędzie jest bardzo wygodne w użyciu, a ergonomiczne uchwyty pokryte powłoką soft touch gwarantują doskonałe ułożenie narzędzia w dłoni.

Całość dopełnia nowoczesny i stylowy desing.

 

  • materiał: stal nierdzewna, stop cynkowy
  • kolor: srebrny, czarny
  • mycie w zmywarce: tak
Więcej informacji
Czas realizacji zamówieniaWysyłka w 24h
ProducentZwieger
rodzaj opakowaniaFolia
WykończenieStandard
Ilość elementów1 element

Dodaj opinię

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!