Bombonierki

Bombonierki

Bombonierki – różne rozmiary i kształty

Bombonierki trochę przypominają kryształy, które kiedyś gościły niemal w każdym domu. Jednak produkty z naszego sklepu wyróżnia nowoczesny design. W ofercie znajdziesz bombonierki szklane o niesymetrycznych kształtach, które wyglądem przypominają fantazyjne rzeźby z lodu. A każde zagłębienie w szkle pięknie się mieni i odbija światło. Dzięki temu bombonierka na słodycze podkreśli kolor przysmaków, które będą wyglądać bardzo smacznie. Proponujemy bombonierki o różnych rozmiarach, dzięki czemu dostosujesz je zarówno do produktów, które chcesz przechowywać, jak i do pomieszczenia. W ofercie znajdziesz między innymi bombonierki o wymiarach:

  • - 220 mm;
  • - 275 mm;
  • - 150 mm;
  • - 190 mm.

Bombonierki szklane na nodze – najpopularniejszy model

Bombonierki szklane na nodze to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Dlaczego? Ponieważ dzięki nóżce są jeszcze bardziej eleganckie. Zyskują zgrabny kształt i zajmują mniej miejsca na stole. Dzięki temu szklana bombonierka na nóżce będzie idealnym rozwiązaniem do ozdoby stolika kawowego. Będzie pełnić dwie funkcje. Pięknie go ozdobi, a dodatkowo sprawi, że zawsze pod ręką będziesz mieć coś słodkiego do kawy.

Bombonierki – stwórz swój zestaw dekoracyjny

Szukasz bombonierki wraz z innymi elementami? W naszym sklepie internetowym znajdziesz również wazony, salaterki czy mise wykonane w tym samym stylu i ze szkła kryształowego. Dzięki temu możesz stworzyć spójną ozdobę swojego salonu.

Bombonierki szklane – idealny pomysł na prezent

Zastanawiasz się, co kupić na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego, co będzie jednocześnie praktyczne? Postaw na bombonierki szklane na nóżce! To uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w każdym domu niezależnie od wystroju. Możesz też zdecydować się na zestaw kryształowych naczyń złożony ze szklanej bombonierki na nóżce, wazonu i misy. Podaruj funkcjonalny i zawsze modny zestaw ozdobny, który na pewno zachwyci.

Szklaneczki.pl – to sklep, w którym zakupy się opłacają

Dołącz do naszego programu lojalnościowego i zbieraj punkty. Uzbieraj ich odpowiednią ilość i zapłać punktami za kolejne zakupy. W naszym sklepie możesz też liczyć na przystępne ceny i ciekawe promocje.

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich produktów? Skontaktuj się z nami! Chętnie podzielimy się wiedzą na temat bombonierek szklanych i nie tylko i pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty.

Bombonierki szklane to eleganckie naczynia do przechowywania. Dzięki nim w piękny sposób wyeksponujesz cukierki lub ciastka. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór bombonierek wykonanych ze szkła kryształowego. Dzięki temu są wytrzymałe, a dodatkowo pięknie odbijają światło. Szklana bombonierka będzie więc idealnym dodatkiem do każdego salonu.