Talerze płaskie obiadowe

Talerze płaskie obiadowe

 1. Kieliszki do wina RCR

  Ebro talerz płytki 25cm BORMIOLI ITALY

  7,30 zł
 2. Komplet obiadowy PARMA 18el./ 6 osób

  Komplet obiadowy PARMA 18el./ 6 osób

  129,00 zł
 3. Talerz płytki PARMA 27cm

  Talerz płytki PARMA 27cm

  8,60 zł
 4. Talerz płytki Ambition Kubiko 16.5 cm

  Talerz płytki Ambition Kubiko 16.5 cm

  16,50 zł
 5. Talerz obiadowy Ambition Kubiko 25 cm

  Talerz obiadowy Ambition Kubiko 25 cm

  42,50 zł
 6. Talerz płytki Ambition Fala 28,5 cm

  Talerz płytki Ambition Fala 28,5 cm

  50,00 zł
 7. Talerz płytki Ambition Monaco 25,5 cm

  Talerz płytki Ambition Monaco 25,5 cm

  39,00 zł
 8. Spodek do filiżanki Iwona 14 cm

  Spodek do filiżanki Iwona 14 cm

  16,50 zł
 9. Talerz płytki 17 cm Róża Złota IWONA

  Talerz płytki 17 cm Róża Złota IWONA

  32,50 zł

Talerze płytkie z porcelany czy innego materiału?

Talerze obiadowe płaskie mogą być wykonane z różnych materiałów. Jedną z najlepszych propozycji jest porcelana. Dlaczego? To szlachetny materiał, który dobrze znosi upływ czasu. Jeśli będziesz dbał o talerze porcelanowe, to posłużą one przez wiele lat.

Ponadto nasz sklep z porcelaną oferuje szeroki wybór produktów. Znajdziesz u nas płaskie talerze obiadowe nowoczesne – idealne do minimalistycznych, czy też industrialnych wnętrz. Natomiast jeśli jesteś fanem klasyki lub stylu glamour, to również dobierzesz odpowiednią zastawę. Oferujemy także bogato zdobione modele, które zachwycają swoim wyglądem.

Talerze płytkie na sztuki czy w zestawie?

Szukasz talerzy płaskich i zastanawiasz się, czy kupić produkty w zestawie, czy też na sztuki? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeśli kompletujesz całkowicie nową zastawę, to kupno gotowego zestawu może być wygodne. Dzięki temu masz wszystko, czego potrzebujesz. Często w takim zestawie znajdziesz także talerze głębokie oraz deserowe. Dzięki temu pozwala on zaserwować niemal wszystkie posiłki.

Jednocześnie talerze płytkie na sztuki mają dużą przewagę – możesz kupić ich dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Ponadto, gdy zbije się np. jeden element, to nie musisz kupować całego zestawu. Wystarczy, że kupisz kilka sztuk.

Ponadto talerze płaskie na sztuki pozwalają skomponować dowolną zastawę. Możesz dopasować np. talerze deserowe z innego zestawu i stworzyć w ten sposób swój niepowtarzalny zestaw.

Jaki kształt talerzy płaskich wybrać?

Dzisiaj coraz chętniej wybierane są talerze płytkie kwadratowe. Wyróżniają się one nietypową formą, a ostrzejsze kształty doskonale prezentują się na stole. To także doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają dużych, płytkich talerzy.

Natomiast jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, to wybierz talerze okrągłe. To bezpieczne rozwiązanie, które doskonale prezentuje się w niemal każdej kuchni. W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria do jadalni – to praktyczne i estetyczne dodatki, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Talerze płaskie obiadowe to niezbędny element zastawy stołowej. Jednak to nie tylko niezbędne i potrzebne wyposażenie. Talerze płytkie mogą być także ozdobą jadalni – świetnie prezentować się jeszcze przed nałożeniem posiłku. Ponadto można je wyeksponować w witrynie w salonie, dzięki czemu będą przez cały czas zdobić wnętrze.