Patelnie teflonowe

Patelnie teflonowe

 1. Patelnia aluminiowa ZUZA 24 cm indukcja

  Patelnia aluminiowa ZUZA 24 cm indukcja

  54,00 zł
 2. Patelnia aluminiowa ZUZA 28 cm indukcja

  Patelnia aluminiowa ZUZA 28 cm indukcja

  89,00 zł
 3. Patelnia aluminiowa ZUZA 20 cm indukcja

  Patelnia aluminiowa ZUZA 20 cm indukcja

  45,00 zł
 4. Patelnia aluminiowa Zuza 16 cm indukcja

  Patelnia aluminiowa Zuza 16 cm indukcja

  40,00 zł
 5. Patelnia Diamond ZWIEGER 28 cm

  Patelnia Diamond ZWIEGER 28 cm

  350,00 zł
 6. Patelnia Diamond ZWIEGER 24 cm

  Patelnia Diamond ZWIEGER 24 cm

  299,00 zł
 7. Patelnia aluminiowa Maja 24 cm

  Patelnia aluminiowa Maja 24 cm

  59,00 zł
 8. Patelnia aluminiowa Maja 22 cm

  Patelnia aluminiowa Maja 22 cm

  52,00 zł
 9. Patelnia aluminiowa Maja 20 cm indukcja

  Patelnia aluminiowa Maja 20 cm indukcja

  45,00 zł

Patelnie teflonowe do domu — jak wybrać najlepszą?

Głównym kryterium jest to, z jakiej kuchenki korzystamy. Inne patelnie stosuje się na gaz niż na indukcję, więc musimy sięgnąć po właściwy produkt. Nasz sklep z porcelaną oferuje liczne patelnie teflonowe, pośród których każdy znajdzie idealną dla siebie. Wiemy również, że zależnie od ilości domowników może być potrzebna nieco innej wielkości patelnia, która umożliwi przygotowanie posiłku dla wszystkich.

Różne rodzaje patelni w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów do domu, kuchni, łazienki. Klienci mogą wybierać spośród różnych patelni dopasowanych do ich potrzeb. Jeśli szukasz konkretnego rozwiązania, to koniecznie sprawdź również następujące kategorie w naszym sklepie:

Wszystkie produkty w naszym asortymencie reprezentują najwyższą jakość i doskonałą trwałość. Dzięki temu masz pewność, że kupuje akcesoria kuchenne, które będą Ci służyć przez kolejne lata, przy odpowiednim użytkowaniu. Znajdź więc najlepszą patelnię dla siebie i zacznij samodzielnie i zdrowo gotować w domu. A może rano smażysz jajecznicę tylko dla siebie, gdy inni domownicy śpią i potrzebujesz niewielkiej patelenki, aby nie brudzić tej dużej? U nas znajdziesz najlepsze produkty.

Patelnie teflonowe wysokiej jakości są ważnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Znajduje się na nich specjalna powłoka, która zapobiega przywieraniu jedzenia, dzięki czemu gotowanie staje się zdecydowanie prostsze i przyjemniejsze. Dodatkowo teflonowe patelnie pozwalają smażyć bez tłuszczu, co sprawia, że potrawy, które przygotowujemy, będą znacznie zdrowsze i lżejsze, a często też dietetyczne.