Talerzyki deserowe do ciast

Talerzyki deserowe do ciast

 1. Talerzyk deserowy Ambition KUBIKO 20cm

  Talerzyk deserowy Ambition KUBIKO 20cm

  27,00 zł
 2. Kieliszki do wina RCR

  Talerz deserowy PARMA 20cm

  6,07 zł
 3. Talerz deserowy Ambition Fala 17 cm

  Talerz deserowy Ambition Fala 17 cm

  21,00 zł
 4. Talerz deserowy Ambition Fala 21 cm

  Talerz deserowy Ambition Fala 21 cm

  24,00 zł
 5. Talerzyk deserowy Ambition Monaco 18 cm

  Talerzyk deserowy Ambition Monaco 18 cm

  20,00 zł
 6. Talerz deserowy Iwona 17 cm

  Talerz deserowy Iwona 17 cm

  18,00 zł
 7. Talerz deserowy Iwona 19 cm

  Talerz deserowy Iwona 19 cm

  22,50 zł
 8. Komplet spodków LAV AJDA 11 cm 6szt

  Komplet spodków LAV AJDA 11 cm 6szt

  18,00 zł
 9. Talerz deserowy Carine Neo LUMINARC Czarny 19,5cm -7%

  Talerz deserowy Carine Neo LUMINARC Czarny 19,5cm

  10,19 zł 11,00 zł
 10. Talerz płytki 17 cm Róża Złota IWONA

  Talerz płytki 17 cm Róża Złota IWONA

  32,50 zł

Talerze deserowe porcelana – dlaczego warto je wybrać?

Każdy łasuch i fan deserów z pewnością zgodzi się z tym, że talerzyki deserowe są niezbędnym elementem zastawy. Jednocześnie, nawet jeśli słodycze jesz tylko od święta, to talerze deserowe z porcelany doskonale uzupełnią zastawę.

Przede wszystkim tak jak pisaliśmy wcześniej, świetnie sprawdzą się one do serwowania mniejszych posiłków, takich jak śniadania lub kolacje. Polubią je także osoby na diecie – nie od dziś wiadomo, że jedzenie z mniejszych naczyń sprawia, że szybciej czujemy sytość.

A dlaczego ze wszystkich dostępnych materiałów wybrać porcelanowe talerzyki deserowe? Przede wszystkim porcelana to surowiec uznawany za luksusowy. Wyróżnia się bogactwem wzorów i kolorów. Dlatego porcelanowe talerzyki deserowe to doskonały wybór dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają aspekty wizualne.

Ponadto porcelana to wytrzymały materiał, który odpowiednio pielęgnowany będzie służył przez wiele lat.

Ozdobne, porcelanowe talerzyki deserowe do ciasta

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ozdobne, jak i proste talerze deserowe. Jeśli jesteś fanem nowoczesnych i minimalistycznych rozwiązań, to postaw na prostotę. Tego typu zastawa świetnie pasuje na wszystkie okazje.

Jeśli chcesz pobawić się formą, to sprawdź talerzyki do ciasta kwadratowe białe – doskonale komponują się z nowoczesnym wystrojem, a jednocześnie ich kształt nadaje ciekawego charakteru.

Nasz sklep z porcelaną posiada także zdobioną zastawę. To doskonały wybór dla osób, które cenią niepowtarzalny wygląd porcelany. Znajdziesz u nas także talerze głębokie doskonałe do zup oraz talerze płytkie do dań głównych.

A jeśli urządzasz się w nowym wnętrzu i kompletujesz zastawę, to sprawdź także akcesoria do jadalni dostępne w naszej ofercie. Posiadamy szeroki wybór produktów – znajdziesz nie tylko zastawę, ale inne narzędzia niezbędne do przygotowywania i serwowania posiłków.

Talerze deserowe pokochają wszyscy miłośnicy słodkości. Jednak sprawdzą się one w znacznie większej ilości zastosowań niż serwowanie ciast i deserów. Talerzyki deserowe są powszechnie wykorzystywane także do serwowania śniadań i kolacji. Ich rozmiar doskonale pasuje do mniejszych posiłków. W naszej ofercie znajdziesz talerzyki deserowe porcelana w różnych wzorach i kolorach, które świetnie komponują się z resztą zastawy.