Kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana – jakie rodzaje znajdziesz w naszym sklepie?

Nasz sklep z porcelaną proponuje szeroką ofertę kieliszków do szampana. Dzięki temu na pewno znajdziesz te, które będą Ci się podobać i pasować do wystroju Twojego domu. Proponujemy trzy rodzaje szampanówek, a są to:

  • • flety – te lampki do szampana są wysokie i wąskie. Mają również średnio długą lub długą nóżkę. Kształt tego eleganckiego kieliszka do szampana nie pozwala szybko ulatniać się bąbelkom i aromatom;
  • • tulipany – te kieliszki do szampana kształtem przypominają flety. Jednak mają zaokrąglone ścianki, a ich czasza zwęża się ku górze. Dzięki temu możesz zakręcić trunkiem w kieliszku. Idealnie sprawdzą się również jako kieliszki do wina musującego;
  • • pucharki – to kieliszki do szampana, które mają płaskie i szerokie czasze. Inaczej nazywane czarkami lub szampankami.

Szampanówki – klasyka czy nowoczesność?

Szukasz kieliszków klasycznych czy nowoczesnych? W naszym sklepie znajdziesz każde. Jeżeli stawiasz na tradycyjne rozwiązania, to wybierz kieliszki do szampana wysokie i smukłe bez żadnych ozdób. Taki rozwiązanie będzie pasować do każdego wystroju i zastawy. Stawiasz na nowoczesność? Mamy coś dla Ciebie! Proponujemy kryształowe kieliszki do szampana, które są wytrzymałe a dodatkowo efektowne. Załamujące się na szkle światło sprawia, że kieliszek pięknie się mieni. W naszej ofercie znajdziesz również płaskie kieliszki do szampana, które nawiązują do stylu retro. Jeżeli wolisz styl glamour, to postaw na kieliszki do szampana ze złotymi dodatkami.

Kieliszki do szampana na prezent

Chcesz kupić ciekawy dodatek do prezentu dla Pary Młodej? Sprawdź nasze kieliszki do szampana na wesele. Nadrukowane na szkle życzenia będą Parze Młodej przypominać o ślubie wiele lat. Weselne kieliszki do szampana będą również przez nich używane na każdej rocznicy. Nasze propozycje sprawdzą się również jako prezenty na inne okazje. Zestawy kieliszków do szampana, to uniwersalne podarunki, które możesz podarować na parapetówkę, urodziny czy imieniny.

Sprawdź również:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kieliszki do szampana powinny znajdować się w każdym domu. Dzięki nim możesz świętować przyjście nowego roku, ale przydadzą się również na inne okazje. Będziesz ich używać na urodzinach czy podczas spotkań ze znajomymi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kieliszków do szampana wykonanych z wytrzymałego szkła.