SKU: 3253920921154

Pojemnik śniadaniowy Lunchbox ECO CURVER 1,6L

24,50  zł
Niezależnie od tego, czy oszczędzasz pieniądze, czy po prostu nie podoba Ci się to, co jest oferowane w pobliżu Twojego miejsca pracy, zrobienie własnego lunchu może przynieść korzyści na wiele sposobów. Prawdopodobnie jest on o wiele zdrowszy i świeższy niż ten kupiony w sklepie, a dodatkową zaletą jest to, że możesz w nim zawrzeć tylko to, co lubisz, nie idąc na żadne kompromisy. Pojemnik z serii ECO został wykonany z wysokiej jakości materiałów wolnych od BPA. Wnętrze zostało podzielone na dwie strefy. Dolna część została przeznaczona do zapakowania dużej porcji posiłku, a górna służy do przechowania deseru. Dodatkowo w zestawie możemy znaleźć niewielki pojemniczek umożliwiający zapakowanie sosu.

Zamawiając do godziny 10:00 paczkę otrzymasz następnego dnia

Zaloguj się aby uzyskać 1,23 puktów lojalnościowych

Masz pytanie? Szybka odpowiedź przez Messengera

Zamów telefonicznie - 506 610 479

W magazynie

Pojemnik śniadaniowy Lunchbox ECO CURVER 1,6L - zadbaj o świeże i zdrowe śniadanie!

W zależności od tego, jak wygląda Twój dzień, lunch może być najważniejszym punktem dnia pracy.

Jeśli masz szczęście i pogoda jest po Twojej stronie, możesz spędzić godzinę w lokalnym parku, przypominając sobie, jak to jest czuć się na trawie. Ale nawet jeśli jest zimno i deszczowo, zrobienie sobie przerwy od biurka na jedzenie i przerwę psychiczną może pomóc Ci poczuć się naładowanym i ożywionym na drugą połowę dnia.

 

Niezależnie od tego, czy oszczędzasz pieniądze, czy po prostu nie podoba Ci się to, co jest oferowane w pobliżu Twojego miejsca pracy, zrobienie własnego lunchu może przynieść korzyści na wiele sposobów. Prawdopodobnie jest on o wiele zdrowszy i świeższy niż ten kupiony w sklepie, a dodatkową zaletą jest to, że możesz w nim zawrzeć tylko to, co lubisz, nie idąc na żadne kompromisy.

Pojemnik z serii ECO został wykonany z wysokiej jakości materiałów wolnych od BPA. Wnętrze zostało podzielone na dwie strefy. Dolna część została przeznaczona do zapakowania dużej porcji posiłku, a górna służy do przechowania deseru. Dodatkowo w zestawie możemy znaleźć niewielki pojemniczek umożliwiający zapakowanie sosu.

 

Dodatkowe informacje:

  • Materiał: tworzywo sztuczne (100% recykling)
  • Pojemność: 1,6 l
  • Wymiary: 22 x 10 cm
  • Kolor: zielony
  • Mikrofalówka: tak
  • Zmywarka: tak
  • Zamrażalnik: tak
Więcej informacji
Czas realizacji zamówieniaWysyłka w 24h
ProducentCurver
Pojemność1,6 l
Ilość elementów1 element

Dodaj opinię

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!